O nás / Recenze

Tvorbu interiéru pokládáme za výtvarné dílo, práce je pro nás tvůrčím procesem od počátku do konce, do posledního detailu. Základní myšlenka se postupně vyvíjí, během práce se totiž obvykle dostavují ty nejlepší nápady, jedna věc navazuje na druhou.

Naší prioritou je, aby váš osobní prostor byl pro vás samotné inspirativní – a tak můžete mít v okně vitráž, na stropě štuk, ve vaší hale může viset svítící kovová plastika …

Vaši kuchyň může zdobit zcela atypická linka – socha/objekt … Umíme vytvořit nebo zrestaurovat fresku, na přání vytvoříme benátský štuk.

Hledáme rády neobvyklá a překvapivá řešení, bude-li totiž váš interiér nudný, budete se v něm nudit i vy!

 

barisi

 

 

 

 

 

Přetváření interiéru nás vyloženě těší, rády pro vás vytvoříme kouzlo jedinečné atmosféry.

VÁŠ OSOBNÍ MALÝ RÁJ!

 

RECENZE

Ateliér originální interiérové tvorby a designu LUNA-LUNA založily sochařka Barbora Kališová s malířkou Isabelou Wallo v letech 2008-2009. Jejich tvorba navazuje na dekorativní umění, které bylo v teorii i v praxi interiérové tvorby zcela vytlačeno funkcionalismem. V jejich interiérech tak nemá místo nic, co je nemocničně bílé, geometricky hranaté nebo funkcionalisticky prázdné. Ve své tvorbě programově akcentují nedefinovatelný, ale reálně existující ženský prvek a záměrně potlačují sterilní tzv. stylovou čistotu. Nevsouvají do interiéru interiérové prvky, ale vytvářejí interiér od základu, jen s nutným respektováním konstrukčních prvků stavby. Při vlastní tvorbě vycházejí z představ budoucích uživatelů, ale nevnucují mu hotové řešení. V návaznosti na postup prací dotvářejí rámcový projekt až do posledního detailu, neboť zkušenost praví, že nejlepší nápady se dostavují v průběhu prací. Pro základní řemeslné práce si vytvořily okruh řemeslníků, s nimiž si rozumí, řadu finálních prací (např. specifická strukturovaná omítka) však provádějí samy. Základní informace i ukázky realizovaných prací najdete na www.lunaluna.cz, první bezplatnou konzultaci si můžete dohodnout telefonicky nebo e-mailem.

Interiérová tvorba, která nevychází z konstruktivismu; atypická řešení, jejichž prioritou není tzv. stylová čistota, ale trvalá inspirativnost, spontánnost a přívětivost prostoru pro uživatele.

PhDr. Oskar Brůža